Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu

+90 (212) 570 75 32

+90 (532) 260 19 58
+90 (850) 346 19 58


Hukuk Danışmanlığı

Ekol dedektiflik, olarak hukuk danışmanlığı alanında geniş hizmet yelpazesiyle hizmetler sunmaktayız.

Hukuk danışmanlığı nedir?

Hukuki Danışmanlık dahilinde Türkiye’de de olmak üzere dünyanın bir hayli yerinde hukuk danışmanlığı isteyen bir meslektir.

Hukuki Danışmanlık hizmetimiz diğer birçok danışmanlık şirketinin aksine daha başarılı ve net analiz eder üretebilmektedir. Zira geçerli yasalar ve yasalar üzerinden dava kazanılmaya, çıkar savunmaya yönelik hareket edilmektedir.

Hukuki Danışmanlık tam olarak, boşanma davalarından, ağır suçların işlendiği davalardan , iş kurarken geçerli evrakların hangileri olduğuna karar verirkene kadar bir çok konuda danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur.

Hukuk danışmanlığı nasıl yapılır?

Hukuk Danışmanlığı, müracaat edilinmesi şart olan konu üzerinde ihtiyaç duyulan ve geçerli yasalar üzerindeki ayrıntılı, kapsamı geniş araştırmayı kapsayan net belirtilerin ışığında davaya veya vaziyete istikamet verecek temeller atan bir karar alma mekanizmasıdır.

Hukuk Danışmanlığı dahilinde kişi veya kuruluşlara verilen bu danışmanlık hizmetinde bütünüyle çıkar düşünüldüğü için olay veya vaziyetlerin tamamını hukuk danışmanının bilmesinde kesinkes yarar vardır.

Hukuk Danışmanlığı kapsamında rastgele bir dava sürecine girildiğinde izlenilmesi şart olan yol, harita çıkartan net kaidelere bağlı kalarak, her türlü çözüme olanak ve imkan sağlamaktadır.

Özel dedektiflik hukuk danışmanlığı çalışmalarımız?

Hukuk Danışmanlığı, Türkiye’nin bütün şehirlerinde hizmet vermekte bulunan özel dedektiflik bürolarımızın hizmetlerinden birisidir. Hukuk Danışmanlığı, bilhassa özel dedektif bünyesinde eksiksiz bir bütün olmaktadır. Zira özel dedektiflik ile hukuk danışmanlığı birbirini bitiren iki meslektir.

Hukuk Danışmanlığı dahilinde bu vakte kadar çok sayıda olayla ilgilenen uzman danışmanlarımız sayesinde, birçok kişinin ve müessesenin haklarını müdafaa etmekle kalmayıp, özel dedektiflik ile iç içe çalışmaktadır.