Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu

+90 (212) 570 75 32

+90 (532) 260 19 58
+90 (850) 346 19 58


Boşanma Davaları

Boşanma aşamasındasınız ve sizi bağlayan tek şey çocugunuz ve onun sizde kalmasını istiyorsunuz? Kendinize göre fark nedenlerden dolayı boşanma savası için mahkemeye müracaat etmiş olabilirsiniz. Boşanmanın hızlı ve adaletli bir şekilde gerçekleşebilmesi için bazı somut kanıtlara gereksinim duyacaksınız bu kanıtlar elinizde olursa eliniz çok daha kuvvetli olacaktır.

Boşanma davaları için kanıt toplama özel dedektiflik hizmetleri içinde yer alan bu araştırma ayrılmak için şart olan gördüğünüz nedenler konusunda ayrıntılı olarak araştırma yapılmasını bilgi toplanması ve konunun ayrıntılı olarak incelenmesini gerektirmektedir. Yapılan araştırmaların neticesinde ise belirtmiş olduğumuz somut deliller başka bir deyişle İhtiyacınız olan deliller toparlanmak da ve sizlere mahkemeye sunmamız gereken haliyle teslim edilmektedir.

Boşanma davaları için dedektif tutmak çoğu kez gerek duyulan pekçok şahıs tarafından gerçekleştirilen bir eylemdir. Şayet davanın red olmasını istemiyorsanız istediğiniz gibi sonuçlanmasını istiyorsanız dedektif tutmanız gerekecektir.

Kanıt toplamak için dedektif tutmak belirttiğimiz gibi davanın sonuçlanabilmesi için yeterli olan kanıtların toplanabilmesi açısından ihtiyaç duyulan bir konudur. Dedektif sizler için yapacağı araştırmaları ile ele geçirmiş olduğu deneyimlerinden de istifade ederek gerek adli bilgisi gerekse tecrübeleri sayesinde bu sürecin istediğiniz gibi gerçekleşmesi için size yardımcı olacaktır.

Boşanma davaları ülkemizde konu ile ilgili hukuk kaideleri ve yasalar dahilinde ayrılma gibi kritik unsurlar içeren davalarda delillerin ne denli ehemmiyet taşıdığı genel manası ile bilinmemektedir. Bu sebeple de insanlar şuursuzca hareket edip şuursuzca yönlendirilmektedir.