Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu

+90 (212) 280 12 22
+90 (212) 570 75 32

+90 (532) 260 19 58
+90 (850) 346 19 58


EKOL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU

Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu, 2006 yılından bugüne kadar her işinde başarıyı hedeflemiş olup hedefe başarılı bir şekilde ulaşmıştır. Siz kıymetli müşterilerimizin de başarısı bizim Ekol Dedektiflik olarak ana hedefimizdir. Ekol Dedektiflik Bürosu, 14 yıldır dedektiflik sektörü içinde bulunan, bugüne kadar pek çok kişi ve kuruma profesyonel dedektiflik hizmeti vermiş ve insanlar tarafından tercih edilen ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmış bir dedektiflik şirketidir.

Dedektiflik profesyonel yöntemlerle, bilinenlerin bilinmeyen, görünenlerin görünmeyen yönlerini araştırıp somut kanıtlarla ortaya çıkarma mesleğidir. Resmi dedektif, adli dedektif, özel dedektif ve bir de sahte dedektif olmak üzere 4 çeşit dedektif vardır. Biz müşterilerimize Kurumsal ve Bireysel hizmet alanında kusursuz hizmet anlayışı odaklı tamamen çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız.

Yıllardır beraber çalıştığımız ve halen çalışmaya devam ettiğimiz profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından yürütülen araştırmalarımız büyük bir titizlik ve gizlilik içinde gerçekleştirilmektedir. Ekol Dedektiflik, gizlilik politikasına çok önem verir ve müşterileri tarafından verilen bilgileri ve araştırma sürecinde elde edilen bilgileri özenle korur. Çalışmalarımız tamamen sivil gizliliğe tabidir herhangi bir ikinci ve üçüncü şahıslarla asla paylaşılamaz gizlilik en önemli prensibimizdir.