Ekol Dedektiflik ve Araştırma Bürosu

+90 (212) 570 75 32

+90 (532) 260 19 58
+90 (850) 346 19 58


İcra Araştırması

Mağdur olmanıza sebep olanların mal kaçırma ve farklı kimlik ile banka hesap ve üzerine olan evlerin tespitini sağlarız.İcra Araştırma, rastgele bir şekilde size borcu olan kişi veya kişilerin icra için ihtiyaç duyulan olan adres araştırmasını yapmaktayız. Bunun dışında sizin işinize yarayabilecek her türlü bilgi ve dokümanı Ekol Özel Dedektiflik Bürosu kalitesiyle sizlere sunmaktayız. Şahıs hesabına kayıtlı olan hane, arsa, araç, depo, iş yeri, tarla gibi bilgiler ele geçirilmektedir. Özel Dedektiflik dahilinde ekibimizle birlikte icra araştırma ve takibi ile ilgili size yardımcı oluyoruz.

İcra Araştırma Nasıl Yapılır?

Ekol Özel Dedektiflik Bürosu olarak bize müracaat ettiğinizde elinizde bir bilgi veya bir duyum varsa işe nereden başlayacağımız konusunda net bir karara varabiliriz. İcraya konu olan kişinin adresi belirledikten sonra kişiye bildirim eriştirilir. Söyleyeceğiniz veya bize göstereceğiniz her şey araştırmamız için bizlere emare verecektir.

Dolayısıyla sağlam ipuçları yakalandığında neticeye daha hızlı varmaktayız. Profesyonel ekibimiz bu konuda oldukça deneyim sahibidir. Sizden istediğimiz belgeler ile bizlere erişirseniz neticeye gitmek çok kolay olacaktır. Her çalışmamızda olduğu gibi İcra Araştırma Hizmeti ile ilgili da asal aldığımız ilke, karşılıklı saklılık ilkesidir.

İcra Araştırma için ihtiyaç duyulan bilgiler nelerdir?

İcra Gerekçesi ve vesikaları (Varsa 3. kişi tanımlanması)
Varsa araç bilgileri (plaka, renk, model, marka)
Araç yoksa erişim şekli
Hedef tüzel kişilik ise;
Meslek Odası kayıtları
Vergi Dairesi ve Vergi Numarası
Cep telefonu
İş telefonu
İş adresi